Castingi lubin

Casting

Castingi organizowane są dzisiaj w bardzo wielu miejscach. Niegdyś kojarzone tylko i wyłącznie z castingami modelek, dzisiaj niejednokrotnie prowadzone są również w pracy. Casting na najlepszego pracownika, czemu nie?
Casting na pracownika, gdy większość pretendentów ma podobne CV?
W takim wypadku castingi polegają na tym, że osoby ubiegające się o pracę, potrzebują zaprezentować się z jak najlepszej strony. Wiadomo, że nie rozchodzi się tu jedynie o wizerunek i nie to z reguły jest analizowane. Chodzi o całość powierzchowności, a także to jak ogólnie dana osoba wypadnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pracodawca ma prawo wybrać osoby, które w największym stopniu mu przypadły do gustu, czy to pod względem przeżycia, czy też wykształcenia, czy też charakteru. Zazwyczaj chlebodawcy nie zdradzają swoich kryteriów, którymi się prowadzą. 
Całkiem inaczej jawią się castingi na modelkę, w których analizowany jest przede wszystkim wygląd a także prezencja danej kandydatki. Nade wszystko potencjalna modelka powinna zjednać sobie jury stosowną postawą, a więc sposobem poruszania się oraz ujmowania wzrokiem. Modelka powinna potrafić manewrować zarówno ciałem, jak i wzrokiem, czy też gestami, by oceniona została za stosowną. 
Dużo zależy również od tego czego wyczekuje rzeczowy klient i gdzie zatrudniona pozostanie wybrana dziewczyna a także jakiego modelu kampanie będzie wykonywać. 
Castingi zazwyczaj trwają całe dnie, dlatego, że kandydatów może być nawet kilkudziesięciu. Wobec tego warto wyekwipować się w ogromną dozę cierpliwości oraz wyśmienitego humoru, który na pewno także pomoże w trakcie czekania na swoją kolej.

0 Response to “Castingi lubin ”

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.